W Środę Po
This was published in the following publications on 19.02.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 19.02.2010:
Express Bydgoski
W Środę Popielcową dnia 17 lutego 2010 roku odszedł na zawsze mój jedyny ukochany Brat Śp. WALDEMAR DELERT
Człowiek wspaniały, Przyjaciel ludzi, oddany Patriota, wrażliwy wspierający Darczyńca
Modlić się będę za Twój spokój i wieczny odpoczynek, za sprawiedliwość i prawdę, za którą poświęciłeś swoje życie
Niech Cię do nieba prowadzą aniołowie - Braciszku
Ewa
End of content
No more pages to load
paulinka
11yrs