Składam se
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.06.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.06.2008
Express Bydgoski
Składam serdeczne podziękowania lekarzom chirurgii Zygmuntowi Głowackiemu i Tomaszowi Kontnemu oraz zespołowi pielęgniarek Szpitala Miejskiego im. dr E Warmińskiego w Bydgoszczy za profesjonalną i życzliwą opiekę medyczną
wdzięczna pacjentka
Krystyna Raupuk
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia