Składam se
This was published in the following publications on 16.06.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 16.06.2008:
Express Bydgoski
Składam serdeczne podziękowania lekarzom chirurgii Zygmuntowi Głowackiemu i Tomaszowi Kontnemu oraz zespołowi pielęgniarek Szpitala Miejskiego im. dr E Warmińskiego w Bydgoszczy za profesjonalną i życzliwą opiekę medyczną
wdzięczna pacjentka
Krystyna Raupuk
End of content
No more pages to load