JAN BURY

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.01.2011
Express Bydgoski

<p>„Umarli przestają cierpieć, cierpią Ci co pozostali”.</p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 stycznia 2011 roku po długiej i ciężkiej chorobie zasnął w Bogu kochany Mąż, Ojciec i Dziadek</p>
<p>śp. JAN BURY<br />lat 59</p>
<p>Pogrzeb odbędzie się w sobotę 29 stycznia br. o godz. 14.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.<br />Msza św. za Duszę Zmarłego odprawiona zostanie w niedzielę 30 stycznia br. o godz. 18.00 w kościele pw. Ducha Świętego przy ul. Glinki 40 w Bydgoszczy.</p>
<p>W smutku pogrążona<br />Żona z Rodziną</p>

„Umarli przestają cierpieć, cierpią Ci co pozostali”.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 stycznia 2011 roku po długiej i ciężkiej chorobie zasnął w Bogu kochany Mąż, Ojciec i Dziadek

śp. JAN BURY
lat 59

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 29 stycznia br. o godz. 14.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
Msza św. za Duszę Zmarłego odprawiona zostanie w niedzielę 30 stycznia br. o godz. 18.00 w kościele pw. Ducha Świętego przy ul. Glinki 40 w Bydgoszczy.

W smutku pogrążona
Żona z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pokój Twojej duszy.... Tatusiu


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Daria_Jarek_​Adam


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknimy za Tobą A.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Cię nadal i tęsknie. U.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Nigdy nie zapomnę</p> <p><strong>Ktoś kiedyś powiedział, że czas leczy rany... Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu... wszystko co kochaliśmy</strong><strong>w tym grobie się mieści</strong><br /><strong>Bóg zabrał nam Ciebie</strong><br /><strong>nie zabrał boleści... Zaskakujące jaka ludzka jest niewiedza,</strong><br /><strong>teraz co mi przyszło na cmentarzu cię odwiedzać. Pamiętam Ciebie jak byłeś zdrowy, uśmiechnięty<br />od małego wpajałeś mi patenty.<br />Teraz ciebie nie ma, muszę trzymać rodzinne kolumny,<br />mam nadzieję tato, że jesteś ze mnie dumny.</strong></p> <p><strong>To już 5 lat jak nie ma Cię z nami..... by żyć dalej bez Ciebie pozostaje jedynie wspierać się wspomnieniami....</strong></p>


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia