JAN BURY

This was published in the following publications on 28.01.2011:
Express Bydgoski

<p>„Umarli przestają cierpieć, cierpią Ci co pozostali”.</p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 stycznia 2011 roku po długiej i ciężkiej chorobie zasnął w Bogu kochany Mąż, Ojciec i Dziadek</p>
<p>śp. JAN BURY<br />lat 59</p>
<p>Pogrzeb odbędzie się w sobotę 29 stycznia br. o godz. 14.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.<br />Msza św. za Duszę Zmarłego odprawiona zostanie w niedzielę 30 stycznia br. o godz. 18.00 w kościele pw. Ducha Świętego przy ul. Glinki 40 w Bydgoszczy.</p>
<p>W smutku pogrążona<br />Żona z Rodziną</p>

„Umarli przestają cierpieć, cierpią Ci co pozostali”.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 stycznia 2011 roku po długiej i ciężkiej chorobie zasnął w Bogu kochany Mąż, Ojciec i Dziadek

śp. JAN BURY
lat 59

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 29 stycznia br. o godz. 14.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
Msza św. za Duszę Zmarłego odprawiona zostanie w niedzielę 30 stycznia br. o godz. 18.00 w kościele pw. Ducha Świętego przy ul. Glinki 40 w Bydgoszczy.

W smutku pogrążona
Żona z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Pokój Twojej duszy.... Tatusiu


10yrs

Image chosen by user
Daria_Jarek_​Adam


10yrs

Image chosen by user
Tęsknimy za Tobą A.


10yrs

Image chosen by user
Kocham Cię nadal i tęsknie. U.


10yrs

Image chosen by user
<p>Nigdy nie zapomnę</p> <p><strong>Ktoś kiedyś powiedział, że czas leczy rany... Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu... wszystko co kochaliśmy</strong><strong>w tym grobie się mieści</strong><br /><strong>Bóg zabrał nam Ciebie</strong><br /><strong>nie zabrał boleści... Zaskakujące jaka ludzka jest niewiedza,</strong><br /><strong>teraz co mi przyszło na cmentarzu cię odwiedzać. Pamiętam Ciebie jak byłeś zdrowy, uśmiechnięty<br />od małego wpajałeś mi patenty.<br />Teraz ciebie nie ma, muszę trzymać rodzinne kolumny,<br />mam nadzieję tato, że jesteś ze mnie dumny.</strong></p> <p><strong>To już 5 lat jak nie ma Cię z nami..... by żyć dalej bez Ciebie pozostaje jedynie wspierać się wspomnieniami....</strong></p>


10yrs

End of content

No more pages to load