Składam se
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.08.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.08.2008
Express Bydgoski
Składam serdeczne podziękowania Panu DR. N. MED. ZBIGNIEWOWI BANASZKIEWICZOWI Z Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej Szpitala im. dr. J. Biziela za przeprowadzenie operacji ratującej życie i opiekę medyczną .
Dziękuję także Panu PROF. ARKADIUSZOWI JAWIENIOWI i DR. N. MED. MACIEJOWI ŚWITOŃSKIEMU oraz PANIOM PIELĘGNIARKOM za wszelką pomoc w szybkim powrocie do zdrowia .
Z wdzięcznością
URSZULA GUŹLECKA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia