Składam se
This was published in the following publications on 12.08.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 12.08.2008:
Express Bydgoski
Składam serdeczne podziękowania Panu DR. N. MED. ZBIGNIEWOWI BANASZKIEWICZOWI Z Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej Szpitala im. dr. J. Biziela za przeprowadzenie operacji ratującej życie i opiekę medyczną .
Dziękuję także Panu PROF. ARKADIUSZOWI JAWIENIOWI i DR. N. MED. MACIEJOWI ŚWITOŃSKIEMU oraz PANIOM PIELĘGNIARKOM za wszelką pomoc w szybkim powrocie do zdrowia .
Z wdzięcznością
URSZULA GUŹLECKA
End of content
No more pages to load