Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.06.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.06.2008
Express Bydgoski
Z głębokim żalem żegnamy
śp.
Ewę Patyk
Wspaniałą Koleżankę
i
Wieloletniego Pracownika
Laboratorium Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy
Pozostaniesz zwsze w naszej pamięci
Szczere wyrazy współczucia
Rodzinie i Najbliższym
składają Pracownicy Laboratorium
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia