Z głębokim
This was published in the following publications on 13.06.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 13.06.2008:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem żegnamy
śp.
Ewę Patyk
Wspaniałą Koleżankę
i
Wieloletniego Pracownika
Laboratorium Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy
Pozostaniesz zwsze w naszej pamięci
Szczere wyrazy współczucia
Rodzinie i Najbliższym
składają Pracownicy Laboratorium
End of content
No more pages to load