Robert Nowicki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2008
Express Bydgoski

"Już, tak prędko, co się stało?
Coś umknęło, pierzchło skrycie?
Czy już młodość swą przeżyło?
Ach, więc to już było... życie?"

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął tragicznie
nasz ukochany, wspaniały Syn

Śp. Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się
dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00
na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w rozpaczy
Rodzice

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤️۩❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Znowu kolejna okrutna środa... Która,okrutnie zmieniła moje życie... Razem z Tobą,odeszło część mnie... To nie tak miało być..nie tak... Ty powinieneś Żyć ! Światełka pełne żalu i miłości Ślę do Ciebie Robercie...daj mi nadzieję... ❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤️۩❤️ ** SYNKU UKOCHANY **

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️***❤️***❤️***❤️***​​❤️ **SYNKU UKOCHANY** Pragnę Cię ujrzeć... Zobaczyć Twój uśmiech, Twoje marzenia ... Pamiętaj w mym sercu ,nadal Żyjesz... Nadal jedynym Synem, Jesteś tylko Ty !!!! Światełka pamięci,zapalam Robercie... Które nigdy nie zgasną...bo Kocham Ciebie całym matczynym sercem******* ❤️***❤️***❤️***❤️***​​❤️ ** K.C.S.B.M. NA ZAWSZE

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❀♥❀ ♥ ❤️ ♥❀♥❀ ♥ ❤️ ♥❀♥❀ *** SYNKU UKOCHANY *** Nowy miesiąc...luty...ten okrutny... Tyle złych wspomnień z nim powstało... Muszę to wszystko przeżyć... Nie mogę się pogodzić z Twoim odejściem... Synku Ukochany...zapalam światełka mej pamięci i miłości i ślę do Ciebie... ❀♥❀ ♥ ❤️ ♥❀♥❀ ♥ ❤️ ♥❀♥❀ *** SYNKU UKOCHANY ***

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❀♥❀ ♥ ❤️ ♥❀♥❀ ♥ ❤️ ♥❀♥❀ *** SYNKU UKOCHANY *** Wieczór powoli nadchodzi... A ja ciągle marzę o Tobie... Myśli wspomnieniami wypełnione... Takie piękne ...jak było dawniej... Dlaczego, wszystko zapisane jest w pamięci... A w realu cisza...spokój...​bó​l...tęsknota...​łzy.​.. Dlaczego to Ciebie spotkało...krzyczę Dlaczego ? SYNKU mój UKOCHANY... ❀♥❀ ♥ ❤️ ♥❀♥❀ ♥ ❤️ ♥❀♥❀ ŚWIATEŁKA MIŁOŚCI NIECH NIGDY NIE GASNĄ *******

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❀♥❀ ♥ ♥ ♥❀♥❀ ♥ ♥ ♥❀♥❀ *** SYNKU UKOCHANY *** Wróć do Nas !!! Choćby wiatrem….. Kroplą deszczu…. Promykiem słońca… Napełnij nas , znów radością Swego istnienia… Zapalam światełka mej miłości i wielkiej nadziei ,niech zawsze się tlą******* ❀♥❀ ♥ ♥ ♥❀♥❀ ♥ ♥ ♥❀♥❀ **KOCHAM CIEBIE SYNKU**

Twoi rodzice


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤️۩❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Synku,dziękuję za piątek...dziękuję Aniołku... Twoja troska,to znak że Jesteś z nami... Brak słów ,by wyrazić to wszystko... KOCHAŁAM...KOCHAM ...I KOCHAĆ BĘDĘ... ZAPALAM TYSIĄCE ŚWIATEŁEK I ŚLĘ DO NIEBA*******MÓJ UKOCHANY... ❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤️۩❤️ ** SYNKU UKOCHANY **

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤️۩❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Dzisiaj kolęda w naszym domu... Na stoliku,Twoje zdjęcie,przy nim zapalona świeczka, Obok krzyż z różańcem i kwiaty... Znowu będzie pytanie o Ciebie... Tak mi zawsze jest ciężko..i te łzy... Wiem,Ty widzisz wszystko... Światełka pamięci ,ślę do Ciebie Mój na zawsze Synku Ukochany... Żyję nadzieją Robercie ***** ❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤️۩❤️ ** SYNKU UKOCHANY **

Twoi rodzice


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...........( ...........)) ..........) \\ ......../ ( ( ...__.\\|||/.__ .....[╣██╠] .....[╣██╠] .....[╣██╠] SYNKU MÓJ KOCHANY ANIOŁKU *** Z KAŻDEGO KĄTA, ŻAŁOŚĆ MNIE UJMUJE... A MOJE SERCE ,SWOJEJ POCIECHY DARMO WYPATRUJE... TAK TĘSKNIĘ ZA TOBĄ SYNKU I ŻYJĘ TYLKO NADZIEJĄ... K.C.S.B.M. NA ZAWSZE ŚWIATEŁKA MEJ PAMIĘCI I NADZIEI ŚLĘ DO CIEBIE ROBERCIE UKOCHANY... ZA WCZORAJSZY I NA DZISIEJSZY DZIEŃ ********

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
☀❤♨❤☀❤♨❤☀❤♨❤☀ *** SYNKU UKOCHANY *** Bądź... najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc, Tęczą na tle zachmurzonego nieba... Bądź pamięcią w moim sercu... Po wszystkie dni mego istnienia... Bądź dobrym Duszkiem, który czuwa nad Nami... Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.... Tak Robercie ,dzisiaj przypada 143 miesiąc jak nas Opuściłeś...​pozosta​wiając...żal,​ból,tę​sknotę,​fotografie i piękne wspomnienia... To za mało ! Wróć proszę na chwilę ! Wirtualne światełka pamięci dla Ciebie Synku... ☀❤♨❤☀❤♨❤☀❤♨❤☀ ** ŚPIJ MÓJ ANIELE **

Twoi rodzice


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱+⊰♥⊱❤️⊰♥⊱+⊰♥​​⊱❤️⊰♥⊱ ** SYNKU UKOCHANY ** Ty, co Byłeś prawości i cnoty obrazem... Z pośród grona przyjaciół i czułej rodziny... Uleciałeś już duszą w szczęśliwe krainy... A pamięć życzliwą Zostawiłeś po sobie... Ja Synku,uświęcam łzami bólu,żalu,tęsknoty**​​***** ⊰♥⊱❤️⊰♥⊱+⊰♥⊱❤️⊰♥⊱+⊰♥​​⊱❤️⊰♥⊱ Niegasnące światełka miłości... dla Ciebie Kochany*************​​*

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤️۩❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Wspominam Ciebie Robercie każdego dnia... Przywracam w myślach, Twój śmiech i żarty... Tryskałeś optymizmem,to było wspaniałe... A dzisiaj tylko cisza...Jesteś tak daleko... Dlaczego ....Ty... ❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤️۩❤️ ** K.C.S.B.M. **

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤️۩❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Wieczorne światełka mej wiernej pamięci zapalam Tobie Robercie Ukochany******* Moje serce mocno krwawi bo Ty Jesteś tak daleko... SYNKU UKOCHANY************ ❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤️۩❤️ ** TAK PRAGNĘ CIEBIE ZOBACZYĆ **

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤️۩❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Wszystko powstaje,trwa, by przeminąć... Ciało się rodzi żyje, by zginąć... Myślisz, więc Jesteś... Myśl nie jest stała, jest ona krótka,krucha, nietrwała... Wczoraj rzecz pewna,dziś niekoniecznie... Tylko Twa Dusza,Żyć będzie wiecznie... Światełka pamięci dla Ciebie Robuniu ... Śpij moje Kochanie******* ❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤️۩❤️ *TĘSKNIĘ Z KAŻDYM DNIEM WIĘCEJ...*

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤​​️۩❤️ **SYNKU UKOCHANY ** Zapalam Robercie ,światełka mej pamięci za wczorajszy i na dzisiejszy dzień******* A moja miłość i nadzieja jest ciągle w sercu******* Wiem,że kiedyś Będziemy Razem... ❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤​​️۩❤️ KOCHAĆ CIEBIE NIGDY NIE PRZESTANĘ.....

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
☘️❤️☘️+☘️❤️☘️+☘️❤️☘️ ** SYNKU UKOCHANY ** Nadzieja to siła skrzydeł... która potrafi nieść nas,poprzez mroki... we wszystkim odnajdzie ziarenko radości... i nawet jeśli trochę połamane... to zawsze fruną w ramiona ufności... Niegasnące światełka mej miłości i nadziei ślę do Ciebie Robercie...tam wysoko.... ☘️❤️☘️+☘️❤️☘️+☘️❤️☘️ ** NA ZAWSZE W MYM SERCU **

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️۩❤️۩❤️۩❤️۩❤️۩❤️۩❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Tak okropna, tak bolesna, tak niespodziewana nadeszła śmierć... nie chciana!!! Zraniła mnie całą, me serce, mą duszę... teraz borykać wciąż z nią się muszę... W myślach nadal są wspomnienia... pełne radości , nadziei... marzenia związane z Tobą Robercie... Po nocach i dniach,tęsknię,wciąż płaczę... za Tobą ...bo Ciebie całym matczynym sercem KOCHAM !!! ❤️۩❤️۩❤️۩❤️۩❤️۩❤️۩❤️ Światełka miłości i nadziei ślę do Ciebie Mój na wieki KOCHANY*************​​***

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️☀❤️☀❤️☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Światełka pamięci zapalam w pierwszy piątek nowego roku... dla Ciebie mój Ukochany Robercie... Żaden czas nie ukoi mego cierpienia... Tak mi Ciebie brakuje...:( Kocham całym matczynym sercem...KOCHAM... ❤️☀❤️☀❤️☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY **

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ ☾ ♨ ☽❤️ ❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **SYNKU UKOCHANY** Noworoczne światełka mej pamięci... ślę do Ciebie mój Robercie... Niech moje łzy ,nie budzą Ciebie z wiecznego snu******* Kochać i wspominać,będę Ciebie ....K.C.S.B.M. NA ZAWSZE************* ❤️ ☾ ♨ ☽❤️ ❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **SYNKU UKOCHANY**

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️⭐+❤️⭐+❤️⭐+❤️⭐ *** SYNKU UKOCHANY *** Ostatnie w tym roku.... Zapalam światełka mej pamięci... Tuląc Ciebie w wielką miłością i nadzieją... KOCHAŁAM..KOCHAM...I KOCHAĆ BĘDĘ... ❤️⭐+❤️⭐+❤️⭐+❤️⭐ *** A TĘSKNOTA POZOSTAŁA ***

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️☀❤️☀❤️☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Ostatnia niedziela tego roku...smutnego roku... Jaki będzie kolejny...? Wiem,że Byłeś blisko mnie... i za to dziękuję Tobie... Tak,tylko tyle mogę zrobić... SYNKU BARDZO CIEBIE KOCHAM ! A TY ŚPISZ***************​​*** ŚWIATEŁKA MIŁOŚCI I NADZIEI ZAWSZE ŚLĘ DO CIEBIE...tam do góry**** ❤️☀❤️☀❤️☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY **

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️☀❤️☀❤️☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** CHOCIAŻ TWE OCZY ZGASŁY... NADZIEJA W NICH POZOSTAŁA... ONA NIE POSZŁA ZA TOBĄ... LECZ ZE MNĄ POZOSTAŁA... ŚWIATEŁKA ,SMUTNE ... ZAPALAM TOBIE ROBERCIE... A CICHY SZEPT MODLITWY... NIECH OCIEPLI TWOJĄ DUSZĘ******* ❤️☀❤️☀❤️☀❤️ ** K.C.S.B.M **

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
✨✨**✨✨**✨✨ **SYNKU UKOCHANY ** ZAPALAM TOBIE ROBERCIE... CIEPŁEM OTULONE,ŚWIĄTECZNE ŚWIATEŁKA MEJ PAMIĘCI... MIŁOŚCI,BÓLU,ŻALU,​T​ĘSKNOTY I WIELKIEJ NADZIEI... DO CIEBIE MÓJ UKOCHANY... ✨✨**✨✨**✨✨ ** DLACZEGO TY ? **

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
``````````` █ ``````````,●,●, `````````,●,*,●, ````````,●,*,*,●, ```````,●,*,*,*,●, ``````````█|█````` ################## ** A N I O Ł K U ** NA NADCHODZĄCE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA... JUŻ DZISIAJ PRZESYŁAM WIRTUALNĄ PAMIĘĆ ... A KAŻDA GWIAZDKA NA TEJ CHOINCE ,TO MA MODLITWA ZA CIEBIE ANIELE. A JA DZIELĄC SIĘ OPŁATKIEM ,BĘDĘ MYŚLAMI Z TOBĄ I DZIADKAMI I MAMĄ CHRZESTNĄ..... *** ŚPIJ SŁODKO ROBERCIE KOCHANY ***

Twoi rodzice


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ ☾ ♨ ☽❤️ ❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **SYNKU UKOCHANY** Czy te 142 miesiące ,coś zmieniło ? Nie Synku , tylko pogłębiło smutek i żal rozstania... Tak mi smutno...i te łzy...wspomnienia... Światełka słońcem ogrzane,ślę do Ciebie Robercie Tam wysoko.....gdzie Jesteś.... ❤️ ☾ ♨ ☽❤️ ❤️ ☾ ♨ ☽❤️ ** K.C.S.B.M. NA ZAWSZE **

Twoja mama


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia