Robert Nowicki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2008
Express Bydgoski

"Już, tak prędko, co się stało?
Coś umknęło, pierzchło skrycie?
Czy już młodość swą przeżyło?
Ach, więc to już było... życie?"

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął tragicznie
nasz ukochany, wspaniały Syn

Śp. Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się
dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00
na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w rozpaczy
Rodzice

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Robercie zapalam*** Poniedziałkowe światełka*** Mej wiernej miłości i nadziei*** I ślę do Ciebie Aniołku w niebie*** Kochałam...Kocham...​​Kochać będę.... Na zawsze...moje serce jest z Tobą... ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mami

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Nie mogłam zapalać światełek... Ty Robercie dobrze Wiesz...dlaczego...? Zawsze Jesteś i Będziesz w mym sercu i tęsknocie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei ******* Ślę tam wysoko i bardzo daleko ******* A Ty czuwasz nad nami...czuję to Synku... :( ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ * MOJA MIŁOŚĆ* * TO TY ....******* Twoja mami

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Robercie dni mijają szybko... Tylko wspomnienia i ból pozostają... Otrzyj me łzy tęsknoty...i proszę wróć do mamy... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Ślę do serca Twego ...mój Robercie Ukochany... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Środa to zawsze jest i będzie smutny dzień... Kolejny 173 -ty miesiąc bez Ciebie Synku... Wspomnienia ,to za mało Robercie... Od lat .łzy, żal ,ból.tęsknota ... Jak Żyć ...kiedy TY Powinieneś ŻYĆ... Światełka wiernej miłości i nadziei ******* Do Ciebie ślę mój UKOCHANY SYNKU******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ K.C.S.C.S. na zawsze... Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Środa to zawsze jest i będzie smutny dzień... Kolejny 173 -ty miesiąc bez Ciebie Synku... Wspomnienia ,to za mało Robercie... Od lat .łzy, żal ,ból.tęsknota ... Jak Żyć ...kiedy TY Powinieneś ŻYĆ... Światełka wiernej miłości i nadziei ******* Do Ciebie ślę mój UKOCHANY SYNKU******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ K.C.S.C.S. na zawsze... Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Robercie...Synku... W promykach słoneczka... Zapalam światełka ******* Mej wiernej miłości i nadziei ******* Śląc do Ciebie ******* Mój na zawsze Ukochany ******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ * A MOŻE JA ŚNIĘ ?* Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Robercie zapalam*** Poniedziałkowe światełka*** Mej wiernej miłości i nadziei*** I ślę do Ciebie Aniołku w niebie*** Kochałam...Kocham...​​Kochać będę.... Na zawsze...moje serce jest z Tobą... ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mami

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
**❤️~❤️~❤️~❤️** *SYNKU UKOCHANY* W każdym uderzeniu serca, w każdym podmuchu wiatru, w każdej chwili Jesteś i Będziesz z nami, na zawsze i wszędzie. Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam Robercie******* **❤️~❤️~❤️~❤️** ** KOCHAM I TĘSKNIĘ ** Twoja mami

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Nowy miesiąc się zaczyna... I kolejne tęsknoty oraz ból... Robercie mój Synku Ukochany... Zapalam Tobie kolejne światełka******* Mej wiernej miłości i nadziei******* I Ślę tam wysoko.....gdzie teraz Jesteś ******* Kocham Ciebie całym sercem ******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* W promykach słońca... Zostawiam swoją pamięć i modlitwę ******* Kocham Ciebie Robercie całym matczynym sercem******* ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ * DLACZEGO TY * Twoja mama

B.J.N.


3 l

✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* W promykach słońca... Zostawiam swoją pamięć i modlitwę ******* Kocham Ciebie Robercie całym matczynym sercem******* ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ * DLACZEGO TY * Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*​​)******* SYNKU UKOCHANY****** KOLEJNY MIESIĄC I KOLEJNY 20-TY...(wczorajszy) TO JUŻ 172 M-C !!! BÓL I TĘSKNOTA .... JESZCZE WIĘKSZA.... WSPOMNIENIA,TO ZA MAŁO SYNKU .... A TY CIĄGLE ŚPISZ...DLACZEGO TY UKOCHANY ??? ŚWIATEŁKA PEŁNE MIŁOŚCI I NADZIEI******** ZAPALAM TOBIE ROBERCIE ...SYNKU MÓJ JEDYNY NA ZAWSZE****** (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*​​)******* SYNKU UKOCHANY****** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Mój Robercie... Zapalam Tobie Synku... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* I ślę tam wysoko....gdzie teraz Jesteś******* Nie mogłam przez kilka dni ,zapalać światełek... Ty wiesz Kochanie, dlaczego ... Kocham Ciebie tak mocno z całych matczynych sił ................. ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* W promykach słońca... Zapalam Tobie Robercie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei ******* Dlaczego Jesteś tak daleko...??? Dlaczego Synku ??? Wiem,że kiedyś będziemy razem ...tylko kiedy ? Kocham Ciebie całym matczynym sercem...:( ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* W tym trudnym dniu... Dnia Dziecka... Zapalam Tobie Robercie******* Smutne,światełka miłości i nadziei******* Niech nigdy nie gasną ******* A moje łzy ,niech nie budzą Ciebie ze snu :( Kochałam,Kocham i Kochać będę zawsze... ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Wieczorne światełka... Mej wiernej miłości i nadziei... Zapalam Tobie Robercie... Synku Ukochany******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ * MÓJ NA ZAWSZE * Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* 171 miesiąc********* Tyle bólu i cierpienia****** Wspomnienia pozostały.... To za mało Synku Ukochany.... Światełka zapalam Robercie******* Śpij moje serce ******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** W nowym tygodniu... Zapalam Tobie Robercie... Kolejne pełne mej miłości i nadziei******* Światełka ...otulone modlitwą ******* Śpij Syneczku w tym lepszym Świecie******* ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Piękna słoneczna niedziela... A ja marzę o Tobie... Chcę Ciebie przytulić ,do serca... Ale nie mogę...Jesteś tak daleko... Synku Ukochany ,światełka mej wiernej miłości... Ślę tam wysoko...gdzie Jesteś ****************** ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ ***** KOCHAM ***** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Robercie mój Aniołku *** Zapalam Tobie Synku... Kolejne, smutne,światełka****​​*** Mej wiernej miłości i nadziei ******* Jesteś w mym sercu na zawsze....... Kocham Ciebie !!!! i płaczę ........... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Jedną łzę Ci wyślę, łzę tęsknoty... Jeden włos, ten co o dotyk Twój prosi... I jeden uśmiech taki smutny... I jedno serce moje... Takie Twoje, ale bardzo dalekie... Robercie wróciłam... Dziękuję ,że Byłeś przy mnie... Kocham Ciebie bezgranicznie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Ślę do Ciebie mój Ukochany******* ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Środa to smutny dzień... Kolejny 170 -ty miesiąc bez Ciebie Synku... Wspomnienia ,to za mało Robercie... Łzy, żal ,ból ...takie jest moje istnienie... Ty Powinieneś ŻYĆ... Światełka wiernej miłości i nadziei ******* Do Ciebie ślę mój UKOCHANY******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ K.C.S.C.S. na zawsze... Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* W Święto Zmartwychwstania Pańskiego... Raduj się Synku razem z innymi Aniołkami... A my w ten kiedyś radosny dzień,a dzisiaj smutny Składamy Tobie Robercie imieninowe światełka******* Naszej wiernej miłości i nadziei******* Kochaliśmy,Kochamy i Kochać Ciebie będziemy... to już 15 raz !!! ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Twoi rodzice

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Światełka w Wielką Sobotę ******* Tobie Robercie zapalam******* Na znak mej wiernej miłości i nadziei ******* Śpij moje serce Ukochane ******* ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia