Robert Nowicki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2008
Express Bydgoski

"Już, tak prędko, co się stało?
Coś umknęło, pierzchło skrycie?
Czy już młodość swą przeżyło?
Ach, więc to już było... życie?"

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął tragicznie
nasz ukochany, wspaniały Syn

Śp. Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się
dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00
na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w rozpaczy
Rodzice

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** Robercie... Moja pamięć i miłość ...nigdy się nie skończy... Dopóki los nas połączy...i będziemy razem... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robercie zapalam******* A teraz Śpij w tym dalekim świecie******* ❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY** W nowym tygodniu ... Zapalam Tobie Robercie******* Kolejne światełka miłości i nadziei******* By nigdy nie zgasły******* A cichym szeptem modlitwy******* Otulam Twoją Duszę******* Śpij mój Synku i Śnij******* ❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja mamuś

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ◕◕═════♣♣═════◕◕ ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ Dla Ciebie Synku Ukochany******* Opiekuj się nami w dzisiejszym dniu******* Kochałam...Kocham i Kochać będę... ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ◕◕═════♣♣═════◕◕ ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
*❤️*❤️*♨️*♨️*❤️*❤️* *SYNKU UKOCHANY* Robercie 15 lat temu... Było ostatnie Twoje pożegnanie... Wszystko mam przed oczami... Odliczam każdą godzinę...131820 minęło... Robercie ciągle ten sam ból ,tęsknota i łzy... Kocham Ciebie mój Skarbie na zawsze....... Światełka miłości i nadziei***na dzisiaj***:( :( *❤️*❤️*♨️*♨️*❤️*❤️* *** K. C. C. S. *** Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Pod powiekami łez brakuje... Tęsknota dręczy...wszystko smuci... W sercu Twój obraz się maluje... Bo miłość i piękno...w Niebie istnieje... Robercie...SYNKU... Jak ciężko napisać,co dzisiaj czuję :( 5486-dni***783-​tygo​dnie***180-m-cy*​** 15 -LAT**************(*​​) Smutnych lat******* Kiedy nas Opuściłeś******* :( :( :( :( :( Zostawiając piękne wspomnienia i fotografie... A my mamy Ciebie w sercach i pamięci******* Smutne światełka mej wiernej miłości i nadziei*** Tobie Robercie ofiaruję******* Śląc do Nieba....do Ciebie,do lepszego Świata... Spoczywaj w pokoju wiecznym ****** ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Twoja mama,Tata i Siostra z rodziną

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
*** ❤️♨❤️*** ❤️♨❤️*** **SYNKU UKOCHANY** Walentynkowe światełka******* Pełne mej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu zapalam ******* I ślę do Ciebie ***mój na zawsze Ukochany****** Raduj się w dalekim ,lepszym Świecie... A ja bardzo kocham ,tęsknię ...... *** ❤️♨❤️*** ❤️♨❤️*** **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
*** ❤️♨❤️*** ❤️♨❤️*** **SYNKU UKOCHANY** Walentynkowe światełka******* Pełne mej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu zapalam ******* I ślę do Ciebie ***mój na zawsze Ukochany****** Raduj się w dalekim ,lepszym Świecie... A ja bardzo kocham ,tęsknię ...... *** ❤️♨❤️*** ❤️♨❤️*** **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
*** ❤️♨❤️*** ❤️♨❤️*** **SYNKU UKOCHANY** Tak trudno spojrzeć w oczy tym... Którzy się śmieją... Gdy w sercu pustka, smutek i żal... Tak trudno śmiać się razem z innymi... Gdy wiem,że Ciebie już nie ma wśród nas... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robercie zapalam******* Ciesz się w krainie radości******* *** ❤️♨❤️*** ❤️♨❤️*** **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨❤️♨❤️**❤️♨❤️♨❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** W nowym tygodniu... Zapalam światełka mej pamięci******* I wiernej miłości ...nadziei******* Na poniedziałkowy dzień******* Śpij mój Ukochany Robercie******* A ja myślami jestem przy Tobie******* ❤️♨❤️♨❤️**❤️♨❤️♨❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨❤️♨❤️**❤️♨❤️♨❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** "Jesteś tęczą na niebie ... Światłem ...które rozświetla mą duszę ... Jesteś teraz Aniołem w Niebie ... A mi tu na ziemi trudno żyć ...bez Ciebie ..." Światełka i pamięć,dla Ciebie Robercie******* ❤️♨❤️♨❤️**❤️♨❤️♨❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *ROBERCIE UKOCHANY* Mój Synku...179-mc... Jak nas Opuściłeś ... Pozostał żal,ból,tęsknota i łzy... Dlaczego Ty Robercie !!!... Piękne wspomnienia i albumy pozostały... To za mało...gdzie Jesteś Synku...Wróć... Dzisiaj nas odwiedzi...Twoja pierwsza miłość... Wiem że ,Będziesz z nami :( :( Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Zapalam i ślę ...tam daleko i wysoko******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *ROBERCIE UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
◕◈❤️◈◕◈◕◈❤️◈◕ *SYNKU UKOCHANY* "Zrodzony z miłości... Miłością zawsze Będziesz..." Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu posyłam******* Do świata ,gdzie tylko dobro istnieje******* ◕◈❤️◈◕◈◕◈❤️◈◕ *NA ZAWSZE MÓJ* Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️*இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ*​​❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Ból zmienia swe barwy... A miłość ciągle taka sama ... Twoje serce tu na ziemi bić przestało... A oczy moje pozostają załzawione :( :( Robercie zapalam Tobie Aniołku******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Bo wiem,że dotrą wraz z modlitwą ******* Tam daleko...do świata wiecznego******* ❤️*இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ*​​❤️ ********** K.C.S.C.S.********** Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️*❤️*♨️♨️*❤️*❤️ ** ROBERCIE ...SYNKU ** "Byłeś cichym przechodniem... Tutaj na ziemi... Przez chwilę się uśmiechałeś... Przez chwilę żyłeś...i odszedłeś ..." Światełka mej miłości i nadziei******* Tobie Syneczku zapalam******* Kochać Ciebie,będę zawsze******* ❤️*❤️*♨️♨️*❤️*❤️ ** ROBERCIE ...SYNKU ** Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨❤️♨❤️**❤️♨❤️♨❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** " Bo widzisz Robercie... Kocham Cię wciąż bardziej... Dziś więcej niż wczoraj... I mniej niż jutro..." Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam Syneczku ******* A Ty wciąż tak daleko ******* ❤️♨❤️♨❤️**❤️♨❤️♨❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
⭐K + M + B⭐- 2023 ROK Robercie w Święto Trzech Króli.... Zapalam Tobie Synku ******* Światełka mej miłości i nadziei******* Z modlitwą,śląc do Ciebie Ukochany******* Raduj się Aniołku,w tym dalekim Świecie******* ⭐K + M + B⭐- 2023 ROK ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Twoja mama i tata

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** Robercie mój Synku... Światełka noworoczne******* Tobie zapalam Aniołku******* Raduj się Kochany... W tym dalekim,lepszym świecie***** ❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ✿❤️ *KOCHAŁAM,KOCHAM I KOCHAĆ BĘDĘ* TWOJA MAMA

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** Robercie,kolejny rok odchodzi... Ale nie odchodzą smutki... W pamięci pozostają piękne wspomnienia... To wszystko za mało Synku Ukochany... Ostatnie w tym roku******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam i posyłam tam daleko******* Gdzie teraz Jesteś ...Robercie******* Kocham całym matczynym sercem******* ❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** Robercie,kolejny rok odchodzi... Ale nie odchodzą smutki... W pamięci pozostają piękne wspomnienia... To wszystko za mało Synku Ukochany... Ostatnie w tym roku******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam i posyłam tam daleko******* Gdzie teraz Jesteś ...Robercie******* Kocham całym matczynym sercem******* ❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Światełka i miłość******* Ofiaruję Tobie Robercie Ukochany******* A modlitwą otulam Twoją Duszę ******* Robercie...Wyjdź Krzysztofowi na spotkanie******* ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
*☘️** ☀️**☘️** ☀️**☘️ * ** SYNKU UKOCHANY ** Tak trudno było świętować... Gdy zabrakło mi Ciebie Robercie... Dobrze że minęły... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Wysyłam w przestrzeń...tam daleko ******* Bądź szczęśliwy razem ,z Aniołami ******* *☘️** ☀️**☘️** ☀️**☘️ * **** K.C.S.C.S. **** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
`````````` ❤️ ``````````,●,●, `````````,●,*,●, ````````,●,*,*,●, ```````,●,*,*,*,●, ``````,●,*,*,*,*,●, `````,●,*,*,*,*,*,●, ````,●,*,*,*,*,*,*,●​​, ,,,,,,,,,,❤️❤️,,,,,,​​,,,, Robercie Ukochany... W drugi Dzień Święta Bożego Narodzenia.❤️ Światełka mej wiernej miłości i nadziei***❤️ Zapalam Tobie Synku Ukochany*******❤️ I ślę do krainy wielkiej radości********❤️ ................❤️❤​​️❤️❤️❤️❤️❤️****❤️ Twoja mama❤️ i tata❤️

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
`````````` ❤️ ``````````,●,●, `````````,●,*,●, ````````,●,*,*,●, ```````,●,*,*,*,●, ``````,●,*,*,*,*,●, `````,●,*,*,*,*,*,●, ````,●,*,*,*,*,*,*,●​​, ,,,,,,,,,,❤️❤️,,,,,,​​,,,, Robercie Ukochany... W drugi Dzień Święta Bożego Narodzenia.❤️ Światełka mej wiernej miłości i nadziei***❤️ Zapalam Tobie Synku Ukochany*******❤️ I ślę do krainy wielkiej radości********❤️ ................❤️❤​​️❤️❤️❤️❤️❤️****❤️ Twoja mama❤️ i tata❤️

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
______________ █________________ ______________X✿​X__​_____________ ______________X♥​X__​_____________ __________O__X(Ѽ)​X_​_O___________ __________█_X*X✿X*​X​_█___________ __________XX♥X(Ѽ)X♥​​XX__________ ______O__XX♥X✿X*XX♥​​X*__O_______ ______█_XX(Ѽ)X*X♥XX✿​​XX_█_______ ______X*XX♥XX✿X(Ѽ)​X​XX*XXX_______ ___O__♥XXX✿XX♥XXXX✿​​XXX*XXX__O___ ___█_XX(Ѽ)♥X✿X(Ѽ)XX♥​​X✿X*XX_█___ ___XX✿XXX*XXXX✿XXXX(​​Ѽ)XX✿XX___ ___XX(Ѽ)XX✿X♥X(Ѽ)​XX​XX✿X(Ѽ)XX___ _____________XXXXX__​____________ _____________XXXXX__​____________ _____________XXXXX__​____________ _________XXXXXXXXXXX​XX_________ Robercie ta choinka to dla Ciebie... Kiedyś radość zawsze była... Dzisiaj smutek i wspomnienia... Kocham Ciebie całym sercem... Oraz tęsknię i zawsze tak będzie... Światełko wigilijne zapalam ******* To już 15 -ta wigilia ,bez Ciebie******* Synku Ukochany********•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•**•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•* Twoja mama

B.J.N.


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia