Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.10.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.10.2010
Express Bydgoski
Z głębokim żalem żegnamy
HENRYKA GIINTERA WICK
Wspaniałego Człowieka, towarzysza rowerowych i pieszych rajdów, wieloletniego działacza społecznego PTTK.
Kolega Wick ostatnimi laty wskrzesił K.T.R.-Rama-76, który prowadził do dni ostatnich. Jako Prezes był inicjatorem i prowadzącym nieskończonej liczby rajdów, wędrówek, wypraw krajoznawczych.
Żył maksymą
"Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia"
W obecnej Kadencji Kolega Henryk pełnił funkcję Sekretarza Oddziału PTTK przy Klubie P.O.W.
Wszyscy turyści PTTK-owcy składamy wyrazy współczucia
Rodzinie Zmarłego
Klub Turystyki Rowerowej "Rama-76"
Oddział PTTK przy Klubie P.O.W. w Bydgoszczy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia