Z głębokim
This was published in the following publications on 05.10.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 05.10.2010:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem żegnamy
HENRYKA GIINTERA WICK
Wspaniałego Człowieka, towarzysza rowerowych i pieszych rajdów, wieloletniego działacza społecznego PTTK.
Kolega Wick ostatnimi laty wskrzesił K.T.R.-Rama-76, który prowadził do dni ostatnich. Jako Prezes był inicjatorem i prowadzącym nieskończonej liczby rajdów, wędrówek, wypraw krajoznawczych.
Żył maksymą
"Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia"
W obecnej Kadencji Kolega Henryk pełnił funkcję Sekretarza Oddziału PTTK przy Klubie P.O.W.
Wszyscy turyści PTTK-owcy składamy wyrazy współczucia
Rodzinie Zmarłego
Klub Turystyki Rowerowej "Rama-76"
Oddział PTTK przy Klubie P.O.W. w Bydgoszczy
End of content
No more pages to load