Będąc pacj
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.10.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.10.2010
Express Bydgoski
Będąc pacjentką 24.08.2010 r. i 18.09.2010 r. Oddziału Kardiologii Inwazyjnej Szpitala Wojskowego chciałabym serdecznie podziękować
Panu dr. RADOSŁAWOWI FORMUSZEWICZOWI,
dr. MACIEJOWI OLECHNICKIEMU,
dr. PAWŁOWI GORDONOWI,
pozostałym Lekarzom, Pielęgniarkom oraz całemu Personelowi Oddziału Kardiologii Inwazyjnej za wielkie serce i wspaniałą opiekę.
Wdzięczna Pacjentka Krystyna Kulesza
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia