Będąc pacj
This was published in the following publications on 05.10.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 05.10.2010:
Express Bydgoski
Będąc pacjentką 24.08.2010 r. i 18.09.2010 r. Oddziału Kardiologii Inwazyjnej Szpitala Wojskowego chciałabym serdecznie podziękować
Panu dr. RADOSŁAWOWI FORMUSZEWICZOWI,
dr. MACIEJOWI OLECHNICKIEMU,
dr. PAWŁOWI GORDONOWI,
pozostałym Lekarzom, Pielęgniarkom oraz całemu Personelowi Oddziału Kardiologii Inwazyjnej za wielkie serce i wspaniałą opiekę.
Wdzięczna Pacjentka Krystyna Kulesza
End of content
No more pages to load