Marlena Wurm

This was published in the following publications on 26.06.2010:
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 czerwca 2010 r. zginęła tragicznie nasza najukochańsza Córka, Siostra i Wnuczka

śp. Marlena Wurm lat 17

Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 26 czerwca 2010 r. o godz. 13.00 w kościele pw. Matki Boskiej Różańcowej, Gdynia-Demptowo. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafialnym Gdynia-Leszczynki. Pogrążona w smutku rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

mama SKARBIE


15yrs

Image chosen by user
<p>mama</p> <p>Marlenus..moja kochana..</p> <p>jutro moje urodziny..</p> <p>zawsze Sloneczko pierwsza wstawalas..</p> <p>i zyczenia mi skladalas.</p> <p>Dzisiaj Skarbie ja do Ciebie przyjechalam..</p> <p>i bukiecik kwiatuszkow nazbieralam..</p> <p>..tak jak kiedys,tak jak dawniej..</p> <p>i wiem kochanie,ze znowu piekne zyczenia..</p> <p>od CIEBIE uslyszalam.</p> <p>Wyplakalam sie,bol w pol zgial,,</p> <p>bo nie umiem zyc bez CIEBIE..</p> <p>I wciaz zadaje to pytanie..DLACZEGO?</p> <p>dlaczego los nam zgotowal takie rozstanie.</p>


15yrs

Image chosen by user

mama SKARBIE


15yrs

Image chosen by user

MOJA GWIAZDECZKO KOCHANA


15yrs

Image chosen by user

mama


15yrs

Image chosen by user
<p>mama</p> <p>Marlenko moja mala... nie ma dnia, ani godziny.., bym o Tobie nie myslala.., bym sie mogla z tym pogodzic... ze nie mam Ciebie obok siebie.. a jestes juz w Niebie.., ze jestes Anioleczkiem Kochanym.. a nie piekna kobietka.. na tym padole nieudanym. Razem z TOBA byc tam powinnam by nie cierpiec,lez nie wylewac.. i udawac,ze zycie plynie dalej.. chociaz tego zycia...bez CIEBIE.. nie chce juz wcale.. placzem sie dzien zaczyna placzem sie konczy i wiem,ze brak CIEBIE KOCHANIE.. PIEKLEM sie nazywa i nigdy sie nie skonczy. KOCHAM CIE NAJBARDZIEJ SKARBIE MOJ</p>


15yrs

Image chosen by user

KOCHAM CIE MARLENKO


15yrs

Image chosen by user

mama SERDUSZKO KOCHANE


15yrs

Image chosen by user

Ewelina


15yrs

Image chosen by user

mama MARLENKO KOCHANA


15yrs

Image chosen by user

Aśka


15yrs

Image chosen by user

mama SKARBIE


15yrs

Image chosen by user
<p>mama SKARBIE</p> <p>Nie ma na Swiecie.. moje SLONECZKO UKOCHANE Takiej osobki malej od ktorej takie szczescie bylo mi dane.. Chociaz krotko to trwalo.. zycie w pieklo sie zmienilo.. To do konca swoich dni.. bede wiedziala.. ze byly dwie poloweczki.. -tylko ja iTY.. ktore bez slow sie rozumialy.. miloscia dzionek zaczynaly.</p>


15yrs

Image chosen by user

mama KOCHANIE


15yrs

Image chosen by user

Wurm Arkadiusz


15yrs

Image chosen by user

Arek


15yrs

Image chosen by user

Daniel Grzela


15yrs

Image chosen by user

mama SLONECZKO


15yrs

Image chosen by user
<p>mama</p> <p>Kaze mi zycie isc do przodu...</p> <p>Pchac ten woz,</p> <p>w ktorym kol zabraklo juz.</p> <p>A ja nie mam sily,</p> <p>bo nie mam Ciebie SKARBIE do "pomocy",</p> <p>bo stracilam tye swojej mocy</p> <p>z dnia KOCHANIE..</p> <p>zrobila sie mroczna otchlan nocy.</p>


15yrs

Image chosen by user

Na zawsze w sercu SKARBIE MOJ


15yrs

Image chosen by user

mama SKARBIE


15yrs

Image chosen by user

KOCHAM CIE


15yrs

Image chosen by user

mama KOCHANIE


15yrs

Image chosen by user

tyle radosci mi dalas Marlenko


15yrs

End of content

No more pages to load