Marlena Wurm

This was published in the following publications on 26.06.2010:
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 czerwca 2010 r. zginęła tragicznie nasza najukochańsza Córka, Siostra i Wnuczka

śp. Marlena Wurm lat 17

Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 26 czerwca 2010 r. o godz. 13.00 w kościele pw. Matki Boskiej Różańcowej, Gdynia-Demptowo. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafialnym Gdynia-Leszczynki. Pogrążona w smutku rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

mama KOCHANIE


14yrs

Image chosen by user

ZAWSZE BEDZIESZ MOIM SLONECZKI


14yrs

Image chosen by user
<p>mama</p> <p>Mijaja Skarbie dni i miesiace,</p> <p>placzace i kaleczace...</p> <p>Tak strasznie CIEBIE brakuje</p> <p>A zycie smutek i rozpacz tylko wywoluje.</p> <p>Nawet uplyw czasu ran nie koi..</p> <p>bo ten bol sie nigdy nie zagoi.</p>


14yrs

Image chosen by user

mama ANIOLECZKU


14yrs

Image chosen by user

mama SKARBIE


14yrs

Image chosen by user

NA ZAWSZE W SERCU SKARBIE


14yrs

Image chosen by user

Paulina Klimek


14yrs

Image chosen by user

mama SKARBIE


14yrs

Image chosen by user

KOCHAM CIE MARLENKO


14yrs

Image chosen by user

PAMIEC NIGDY NIE ZAGASNIE


14yrs

Image chosen by user

TAK ZLE SKARBIE BEZ CIEBIE


14yrs

Image chosen by user

mama KOCHANIE


14yrs

Image chosen by user

mama moje SLONECZKO


14yrs

Image chosen by user

KOCHAM CIE MARLENKO


14yrs

Image chosen by user

mama SKARBIE MOJ


15yrs

Image chosen by user
<p>mama MARLENKI</p> <p>Dnia 23.06.11 o godz.18 w kosciele Gdynia-Demptowo,</p> <p>odbedzie sie msza w intencji wszyskich ukochanych,</p> <p>ktorzy fizycznie odeszli,</p> <p>lecz w sercach naszych ,</p> <p>zawsze beda z nami.</p> <p>Swiec Panie Boze swoim DZIECIOM KOCHANYM.</p> <p>ktore sa z TOBA</p> <p>a z nami juz tylko serduszkami.</p> <p>Amen.</p>


15yrs

Image chosen by user
<p>mama</p> <p>Zabko moja ukuchana...</p> <p>rok mija,a ja sie boje tego dnia,</p> <p>jakby od nowa cale "PIEKLO" wrocilo,</p> <p>i caly bol-cale cialo zniszczylo.</p> <p>Nigdy nie bedzie tak jak dawniej,</p> <p>tak jak przedtem.</p> <p>Ucze sie zyc na nowo,</p> <p>choc "zyc"-wcale nie pasuje to slowo.</p> <p>Bardziej uciekam myslami,</p> <p>gnam do przodu,</p> <p>by szybciej miec zglowy,</p> <p>ten pobyt na Ziemi,</p> <p>pieklem zwany innymi slowy.</p> <p>Pomoz mi KOCHANIE,</p> <p>jesli moge CIEBIE o to prosic,</p> <p>pomoz mi SLONECZKO,</p> <p>czasami glowe "do gory" wznosic</p> <p>bys ponoc TY nie cierpiala,</p> <p>gdy widzisz,ze mama znowu plakala.</p> <p>Daj KOCHANIE sil odrobine,</p> <p>bym mogla sie z tym pogodzic,</p> <p>ze na tym padole,</p> <p>-fizycznie-stracilam najwieksza milosc swoja,</p> <p>...malenstwo ukuchane moje.</p>


15yrs

Image chosen by user

Magda


15yrs

Image chosen by user

KOCHAM CIE MARLENKO


15yrs

Image chosen by user

mama SKARBIE


15yrs

Image chosen by user
<p>ANIOLECZKU MOJ KOCHANY</p> <p>Oddalam CIE w rece Boga,</p> <p>bys spokoju niebianskiego zaznala,</p> <p>milosci wszechmogacej,</p> <p>od samego Boga plynacej dostala...</p> <p>Lecz Cie prosze Moje Kochanie,</p> <p>wroc na Ziemie czasami,</p> <p>pokaz sie swojej mamie.</p> <p>Zostaw jakis slad malutki,</p> <p>ze jestes wciaz z nami...</p> <p>bo tak bardzo CIE KOCHAMY.</p> <p>Tak jest pusto i zle zabenko bez Ciebie,</p> <p>ze spokoju pewnie zaznam dopiero w Niebie,</p> <p>jak bedziemy maluszku razem,</p> <p>i juz nic nas nie rozdzieli tym razem.</p> <p>Zostala Ewelinka,zostal Tata</p> <p>ale do szczescia rodzinki jedna czwarta-</p> <p>TY KOCHANIE-zabrakla.</p>


15yrs

Image chosen by user

magda pustki


15yrs

Image chosen by user

madzia


15yrs

Image chosen by user

Na zawsze w sercu Marlenko


15yrs

End of content

No more pages to load