Żal że si
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.07.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.07.2009
Express Bydgoski
"Żal, że się za mało kochało
że się myślało o sobie
że się już nie zdążyło
że było za późno...
wszystko już potem za mało
chćby się łzy wypłakało..."
(ks.Twardowski)
Agnieszce Wijas i Jej Najbliższym
wyrazy współczucia po stracie
Córeczki
składają
Uczniowie kl. III T4 z Wychowawczynią
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia