Żal że si
This was published in the following publications on 07.07.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 07.07.2009:
Express Bydgoski
"Żal, że się za mało kochało
że się myślało o sobie
że się już nie zdążyło
że było za późno...
wszystko już potem za mało
chćby się łzy wypłakało..."
(ks.Twardowski)
Agnieszce Wijas i Jej Najbliższym
wyrazy współczucia po stracie
Córeczki
składają
Uczniowie kl. III T4 z Wychowawczynią
End of content
No more pages to load