Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.05.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.05.2009
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. kochamy wciąż za mało i stale za późno ..."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 26.05.2009r opuściła nas nasza kochana Mama, Córka i Siostra
Śp. Elżbieta Jasińska lat 54
Z domu Pawlak
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 30.05.2009r o godz. 11.00 na cmentarzu Św. Józefa przy ul. Toruńskiej.
W smutku pogrążeni Syn, Mama, Brat i Siostra z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia