Spieszmy
This was published in the following publications on 29.05.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 29.05.2009:
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. kochamy wciąż za mało i stale za późno ..."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 26.05.2009r opuściła nas nasza kochana Mama, Córka i Siostra
Śp. Elżbieta Jasińska lat 54
Z domu Pawlak
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 30.05.2009r o godz. 11.00 na cmentarzu Św. Józefa przy ul. Toruńskiej.
W smutku pogrążeni Syn, Mama, Brat i Siostra z Rodzinami
End of content
No more pages to load