Z okazji d
This was published in the following publications on 05.09.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 05.09.2008:
Express Bydgoski
Z okazji drugiej bolesnej rocznicy śmierci
mojego Męża
śp.KAZIMIERZA KURKIEWICZA
Dnia 7 września 2008r. o godz. 13.00 w Bazylice św. Wincentego a'Paulo w Bydgoszczy odprawiona zostanie msza św. żałobna na którą zapraszam wszystkich przyjaciół i znajomych.
Prosząc o liczny udział i gorącą modlitwę za Duszę Zmarłego
ŻONA.
End of content
No more pages to load