Podziękowa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2007
Express Bydgoski
Podziękowania Wszystkim,
którzy okazali nam współczucia, życzliwość i przyjacielską pomoc, towarzyszyli w mszy żałobnej i orszaku pożegnalnym, za złożone kwiaty i wieńce na grobie
śp.
Marty Repińskiej
a w szczególności znajomym i sąsiadom naszej rodziny. Dziękujemy proboszczowi parafii Św. Trójcy- ks. dr Bronisławowi Kaczmarkowi, ks. Rafałowi Karwickiemu z Sadek, delegacjom z Klubu Seniora "Oko", Stowarzyszenia "Miłorząb", Klubu Turystycznego "Twat", W.Z.Z "Solidarność Oświata" oraz właścicielowi restauracji "Tom-Mar"
wyrazy podziękowania i wdzięczności
składa
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia