Podziękowa
This was published in the following publications on 15.06.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 15.06.2007:
Express Bydgoski
Podziękowania Wszystkim,
którzy okazali nam współczucia, życzliwość i przyjacielską pomoc, towarzyszyli w mszy żałobnej i orszaku pożegnalnym, za złożone kwiaty i wieńce na grobie
śp.
Marty Repińskiej
a w szczególności znajomym i sąsiadom naszej rodziny. Dziękujemy proboszczowi parafii Św. Trójcy- ks. dr Bronisławowi Kaczmarkowi, ks. Rafałowi Karwickiemu z Sadek, delegacjom z Klubu Seniora "Oko", Stowarzyszenia "Miłorząb", Klubu Turystycznego "Twat", W.Z.Z "Solidarność Oświata" oraz właścicielowi restauracji "Tom-Mar"
wyrazy podziękowania i wdzięczności
składa
Rodzina
End of content
No more pages to load