Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.02.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.02.2010
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 2.02.2010 r. zmarł nasz długoletni zasłużony pracownik
ś.p. Karol Pawlak
Rodzinie Zmarłego
wyrazy serdecznego współczucia
składają
Dyrekcja i pracownicy
Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M.Kopernika w Toruniu
Cześć Jego pamięci
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia