Z głębokim
This was published in the following publications on 08.02.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 08.02.2010:
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 2.02.2010 r. zmarł nasz długoletni zasłużony pracownik
ś.p. Karol Pawlak
Rodzinie Zmarłego
wyrazy serdecznego współczucia
składają
Dyrekcja i pracownicy
Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M.Kopernika w Toruniu
Cześć Jego pamięci
End of content
No more pages to load