W imieniu
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.01.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.01.2007
Express Bydgoski
W imieniu pacjentki
DANUTY SEMERYŁO
jak i swoim własnym
składam najgorętsze podziękowania całemu zespołowi medycznemu - lekarzom i pielęgniarkom oraz paniom salowym z Oddziału Chirurgicznego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego za troskliwą opiekę i życzliwość.
Wdzięczna
Małgorzata Semeryło
oraz rodzina i przyjaciele
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia