W imieniu
This was published in the following publications on 26.01.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 26.01.2007:
Express Bydgoski
W imieniu pacjentki
DANUTY SEMERYŁO
jak i swoim własnym
składam najgorętsze podziękowania całemu zespołowi medycznemu - lekarzom i pielęgniarkom oraz paniom salowym z Oddziału Chirurgicznego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego za troskliwą opiekę i życzliwość.
Wdzięczna
Małgorzata Semeryło
oraz rodzina i przyjaciele
End of content
No more pages to load