Serdecznie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.06.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.06.2008
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Pani dr Małgorzacie Siewruk-Grabowskiej
oraz Pielęgniarce Pani Mirosławie Groth z Ośrodka Zdrowia na Wrzosach
za okazaną pomoc, wielkie serce i opiekę nad naszym kochanym Mężem i Tatą
śp. Edmundem Kaniewskim
w czasie Jego długiej choroby
Żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia