Serdecznie
This was published in the following publications on 23.06.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 23.06.2008:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Pani dr Małgorzacie Siewruk-Grabowskiej
oraz Pielęgniarce Pani Mirosławie Groth z Ośrodka Zdrowia na Wrzosach
za okazaną pomoc, wielkie serce i opiekę nad naszym kochanym Mężem i Tatą
śp. Edmundem Kaniewskim
w czasie Jego długiej choroby
Żona z Rodziną
End of content
No more pages to load