Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.12.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.12.2005
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłbyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 5 grudnia 2005 roku zmarł po długotrwałej chorobie, opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Dziadek, Brat, Szwagier i Wujek
ś.p. STANISŁAW SOBCZAK
człowiek wielkiego serca
lat 68
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 8 grudnia 2005 roku o godz. 10.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Matki Bożej Królowej Polski (Rubikowo I), gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Żwirki i Wigury).
Pogrążona w smutku
ŻONA z DZIEĆMI
Autokar zostanie podstawiony o godz. 10.00 przy Domu Pogrzebowym "Sotor" przy ul. Bażyńskich.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia