Gdyby mił
This was published in the following publications on 07.12.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 07.12.2005:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłbyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 5 grudnia 2005 roku zmarł po długotrwałej chorobie, opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Dziadek, Brat, Szwagier i Wujek
ś.p. STANISŁAW SOBCZAK
człowiek wielkiego serca
lat 68
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 8 grudnia 2005 roku o godz. 10.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Matki Bożej Królowej Polski (Rubikowo I), gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Żwirki i Wigury).
Pogrążona w smutku
ŻONA z DZIEĆMI
Autokar zostanie podstawiony o godz. 10.00 przy Domu Pogrzebowym "Sotor" przy ul. Bażyńskich.
End of content
No more pages to load