'Wujek- Śląsk' Górnicy z Kopalni
This was published in the following publications on 25.09.2009:
Świętochłowice
This was published in the following publications on 25.09.2009:
Świętochłowice
Rodzinom i Bliskim Górników, którzy ponieśli śmierć w wyniku katastrofy w kopalni "Wujek-Śląsk" w Rudzie Śląskiej, w imieniu wszystkich Mieszkańców Świętochłowic, łącząc się w bólu, składam wyrazy głębokiego współczucia.
Prezydent Miasta Świętochłowic Eugeniusz Moś
End of content
No more pages to load