Adam Domaradzki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.04.2010
Nowa Trybuna Opolska

<p>Dnia 27.04.2010 r. zmarł Adam Domaradzki, znany i ceniony działacz społeczny, m.in. założyciel i kierownik Świetlicy Środowiskowej „Garaż” w Opolu. Mimo poważnej choroby cały czas myślał o potrzebujących. Poświęcił swoje życie służbie dzieciom i młodzieży, chroniąc je przed uzależnieniami i pomagając tym, które w nie popadły. Pogrzeb odbędzie się 2 maja 2010 r. o godz. 15.00 na cmentarzu przy ul. Łaskiej w Zduńskiej Woli. Składamy wyrazy współczucia Małżonce i wszystkim Bliskim. Będzie nam bardzo brakować Adama - zostanie na zawsze w naszej pamięci. Pracownicy i wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej</p>

Dnia 27.04.2010 r. zmarł Adam Domaradzki, znany i ceniony działacz społeczny, m.in. założyciel i kierownik Świetlicy Środowiskowej „Garaż” w Opolu. Mimo poważnej choroby cały czas myślał o potrzebujących. Poświęcił swoje życie służbie dzieciom i młodzieży, chroniąc je przed uzależnieniami i pomagając tym, które w nie popadły. Pogrzeb odbędzie się 2 maja 2010 r. o godz. 15.00 na cmentarzu przy ul. Łaskiej w Zduńskiej Woli. Składamy wyrazy współczucia Małżonce i wszystkim Bliskim. Będzie nam bardzo brakować Adama - zostanie na zawsze w naszej pamięci. Pracownicy i wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Beata


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Artur Piecha


16 l

<p>Nie ma ludzi niepotrzebnych</p> <p>Z Adamem spotkałam się kilkakrotnie i za każdym razem rosło moje zdumienie i zarazem wdzięczność do Boga, że nie tylko odnajduje KAŻDE ze swoich zgubionych dzieci i dba o to, żeby, jak mówią słowa Psalmu, podnieść je i posadzić razem z książętami, to jeszcze wkłada do jego serca wolę pomagania innym, tym którym nadal potrzeba pomocy i pokrzepienia. Taki właśnie był Adam. Życzę wszystkim, którzy go pamiętają, aby nie wahali się iść drogą wzwyż, którą i on wybrał.</p>


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia