Adam Domaradzki

This was published in the following publications on 30.04.2010:
Nowa Trybuna Opolska

<p>Dnia 27.04.2010 r. zmarł Adam Domaradzki, znany i ceniony działacz społeczny, m.in. założyciel i kierownik Świetlicy Środowiskowej „Garaż” w Opolu. Mimo poważnej choroby cały czas myślał o potrzebujących. Poświęcił swoje życie służbie dzieciom i młodzieży, chroniąc je przed uzależnieniami i pomagając tym, które w nie popadły. Pogrzeb odbędzie się 2 maja 2010 r. o godz. 15.00 na cmentarzu przy ul. Łaskiej w Zduńskiej Woli. Składamy wyrazy współczucia Małżonce i wszystkim Bliskim. Będzie nam bardzo brakować Adama - zostanie na zawsze w naszej pamięci. Pracownicy i wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej</p>

Dnia 27.04.2010 r. zmarł Adam Domaradzki, znany i ceniony działacz społeczny, m.in. założyciel i kierownik Świetlicy Środowiskowej „Garaż” w Opolu. Mimo poważnej choroby cały czas myślał o potrzebujących. Poświęcił swoje życie służbie dzieciom i młodzieży, chroniąc je przed uzależnieniami i pomagając tym, które w nie popadły. Pogrzeb odbędzie się 2 maja 2010 r. o godz. 15.00 na cmentarzu przy ul. Łaskiej w Zduńskiej Woli. Składamy wyrazy współczucia Małżonce i wszystkim Bliskim. Będzie nam bardzo brakować Adama - zostanie na zawsze w naszej pamięci. Pracownicy i wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Beata


16yrs

Image chosen by user

Artur Piecha


16yrs

<p>Nie ma ludzi niepotrzebnych</p> <p>Z Adamem spotkałam się kilkakrotnie i za każdym razem rosło moje zdumienie i zarazem wdzięczność do Boga, że nie tylko odnajduje KAŻDE ze swoich zgubionych dzieci i dba o to, żeby, jak mówią słowa Psalmu, podnieść je i posadzić razem z książętami, to jeszcze wkłada do jego serca wolę pomagania innym, tym którym nadal potrzeba pomocy i pokrzepienia. Taki właśnie był Adam. Życzę wszystkim, którzy go pamiętają, aby nie wahali się iść drogą wzwyż, którą i on wybrał.</p>


16yrs

End of content

No more pages to load