Podziękowa
This was published in the following publications on 04.07.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 04.07.2005:
Express Bydgoski
Podziękowanie
księdzu dyrektorowi Romualdowi Biniakowi
oraz wszystkim pracownikom Hospicjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy
a w szczególności
lekarkom
Pani dr Magdalenie Grzybek z opieki domowej
i Pani dr Renacie Heise - Rajs
z oddziału stacjonarnego,
oraz pozostałym lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, którzy w tak bolesnych dla mnie chwilach okazali wiele serca, życzliwości, pomocy i duchowego wsparcia oraz profesjonalnej i bezinteresownej opieki nad moją ukochaną mamą
śp. Bernadetą Kutyła
Serdeczne "Bóg zapłać" składa córka Renata
End of content
No more pages to load