Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.11.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.11.2005
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać Byłbyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 1.11.2005 r. zmarł po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąż, nasz drogi Tatuś, najukochańszy Dziadek, Brat, Szwagier i Wujek
śp. EDWARD GÓRSKI
lat 63
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 4.11.2005 r. o godz. 13.00 wprowadzeniem trumny do kościoła p.w. Św. Michała Archanioła na Rybakach, gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym przy ul. Grudziądzkiej 192.
Pogrążona w smutku
ŻONA, DZIECI i RODZINA
Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.30 przy kościele na Rybakach.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia