Gdyby mił
This was published in the following publications on 03.11.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 03.11.2005:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać Byłbyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 1.11.2005 r. zmarł po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąż, nasz drogi Tatuś, najukochańszy Dziadek, Brat, Szwagier i Wujek
śp. EDWARD GÓRSKI
lat 63
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 4.11.2005 r. o godz. 13.00 wprowadzeniem trumny do kościoła p.w. Św. Michała Archanioła na Rybakach, gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym przy ul. Grudziądzkiej 192.
Pogrążona w smutku
ŻONA, DZIECI i RODZINA
Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.30 przy kościele na Rybakach.
End of content
No more pages to load