Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.06.2006
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.06.2006
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, byłabyś jeszcze z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 15.VI.2006 r. zmarła opatrzona sakramentami św. nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Siostra, Szwagierka, Bratowa i Ciocia
śp. WANDA TWOREK
lat 77
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 19.VI.2006 r. o godz. 12.00 wyprowadzeniem ciała z kaplicy szpitalnej na Bielanach do kościoła pw. N.M.P., gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Wybickiego/ od Wybickiego/.
Autobus zostanie podstawiony przy ul. Bema 128 b o godz. 10.40
Pogrążona w smutku
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia