Żyłam bo
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.02.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.02.2005
Express Bydgoski
"Żyłam, bo chciałeś, odeszłam, bo kazałeś"
Z głębokim żalem zawiadamiamy że w dniu 02.02.2005 r. zasnęła w Bogu nasza kochana siostra, szwagierka i ciocia
ŚP. Zofia Sas lat 57
Pogrzeb odbędzie się dnia 05.02.2005 r. o godz. 13.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo
W smutku pogrążona
siostra z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia