Żyłam bo
This was published in the following publications on 04.02.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 04.02.2005:
Express Bydgoski
"Żyłam, bo chciałeś, odeszłam, bo kazałeś"
Z głębokim żalem zawiadamiamy że w dniu 02.02.2005 r. zasnęła w Bogu nasza kochana siostra, szwagierka i ciocia
ŚP. Zofia Sas lat 57
Pogrzeb odbędzie się dnia 05.02.2005 r. o godz. 13.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo
W smutku pogrążona
siostra z rodziną
End of content
No more pages to load