Rozłąka j
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.02.2007
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.02.2007
Nowosci
"Rozłąka jest naszym losem,
Spotkanie naszą nadzieją"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 lutego 2007 roku zmarł po chorobie
śp. Gerard Sieg
lat 74
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 6 lutego 2007 roku o godz. 10.00 pożegnaniem Zmarłego w dolnym kościele p.w. M.M. Kolbe na Skarpie. O godz. 11.00 nastąpi wyprowadzenie do kościoła p.w. Matki Bożej Królowej Polski przy ul. Rydygiera, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka (od parkingu).
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Bus zostanie podstawiony o godz. 11.00 przy kościele p.w. M.M. Kolbe.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia