Rozłąka j
This was published in the following publications on 05.02.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 05.02.2007:
Nowosci
"Rozłąka jest naszym losem,
Spotkanie naszą nadzieją"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 lutego 2007 roku zmarł po chorobie
śp. Gerard Sieg
lat 74
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 6 lutego 2007 roku o godz. 10.00 pożegnaniem Zmarłego w dolnym kościele p.w. M.M. Kolbe na Skarpie. O godz. 11.00 nastąpi wyprowadzenie do kościoła p.w. Matki Bożej Królowej Polski przy ul. Rydygiera, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka (od parkingu).
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Bus zostanie podstawiony o godz. 11.00 przy kościele p.w. M.M. Kolbe.
End of content
No more pages to load