Adam Lewandowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.12.2006
Express Bydgoski

<p><em>&quot;Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich.&quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia<br />4 grudnia 2006 r odszedł od nas mój kochany Adam, nasz syn, brat, wujek i przyjaciel</p>
<h4>Śp. Adam Lewandowski<br />lat 28</h4>
<p>Msza odbędzie się dnia 8 grudnia(piątek) o godz. 12.00 w parafii p.w.Zmartwychwstania Pańskiego ul. Śniadeckich 36<br />Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia<br />o godz. 14.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kcyńskiej w Bydgoszczy.</p>
<p>W smutku pogrążona<br />Magda, Rodzina, Przyjaciele</p>

"Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich."

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
4 grudnia 2006 r odszedł od nas mój kochany Adam, nasz syn, brat, wujek i przyjaciel

Śp. Adam Lewandowski
lat 28

Msza odbędzie się dnia 8 grudnia(piątek) o godz. 12.00 w parafii p.w.Zmartwychwstania Pańskiego ul. Śniadeckich 36
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia
o godz. 14.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kcyńskiej w Bydgoszczy.

W smutku pogrążona
Magda, Rodzina, Przyjaciele

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
MAREK PEPLIŃSKI


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zbigniew Lewandowski


12 l

<p>*Żegnaj Bracie kochany*</p> <p><strong>„Spadają gwiazdy i my padniemy, kwiaty więdną i my zwiędniemy</strong><br /><strong>Ale te gwiazdy przecież świeciły i pięknym życiem te kwiaty żyły</strong><br /><strong>A klejnot w grudzie zostanie”</strong></p> <p><em>„Jeśli mnie szukacie,</em><br /><em>Szukajcie mnie w Waszych sercach</em><br /><em>U tych którzy mnie kochali</em><br /><em>Żyć będę najdłużej”</em><br /><em>Spoczywaj w pokoju!!!</em></p> <p><em>***</em></p> <p><br /><strong>Leb wohl, lieber Bruder</strong></p> <p><em>Du hast jeden Raum mit Sonne geflutet </em></p> <p><em>Du warst mein ein und alles </em></p> <p><em>Ein neuer Stern am Himmel steht </em></p> <p><em>Es gibt nichts was uns trennen kann </em></p> <p><em>Für Dich die Erlösung - für mich unsagbarer Schmerz </em></p> <p><em>Gute Reise in dein neues Leben </em></p> <p><em>Ich bin in Dir und Du in mir </em></p> <p><em>Schlaf schön und hab Dank für alles </em></p> <p><em>Wahre Liebe stirbt niemals... </em></p> <p><em>Zbyszek</em></p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAREK.P.


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia