Adam Lewandowski

This was published in the following publications on 07.12.2006:
Express Bydgoski

<p><em>&quot;Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich.&quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia<br />4 grudnia 2006 r odszedł od nas mój kochany Adam, nasz syn, brat, wujek i przyjaciel</p>
<h4>Śp. Adam Lewandowski<br />lat 28</h4>
<p>Msza odbędzie się dnia 8 grudnia(piątek) o godz. 12.00 w parafii p.w.Zmartwychwstania Pańskiego ul. Śniadeckich 36<br />Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia<br />o godz. 14.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kcyńskiej w Bydgoszczy.</p>
<p>W smutku pogrążona<br />Magda, Rodzina, Przyjaciele</p>

"Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich."

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
4 grudnia 2006 r odszedł od nas mój kochany Adam, nasz syn, brat, wujek i przyjaciel

Śp. Adam Lewandowski
lat 28

Msza odbędzie się dnia 8 grudnia(piątek) o godz. 12.00 w parafii p.w.Zmartwychwstania Pańskiego ul. Śniadeckich 36
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia
o godz. 14.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kcyńskiej w Bydgoszczy.

W smutku pogrążona
Magda, Rodzina, Przyjaciele

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
MAREK PEPLIŃSKI


9yrs

Image chosen by user

Zbigniew Lewandowski


12yrs

<p>*Żegnaj Bracie kochany*</p> <p><strong>„Spadają gwiazdy i my padniemy, kwiaty więdną i my zwiędniemy</strong><br /><strong>Ale te gwiazdy przecież świeciły i pięknym życiem te kwiaty żyły</strong><br /><strong>A klejnot w grudzie zostanie”</strong></p> <p><em>„Jeśli mnie szukacie,</em><br /><em>Szukajcie mnie w Waszych sercach</em><br /><em>U tych którzy mnie kochali</em><br /><em>Żyć będę najdłużej”</em><br /><em>Spoczywaj w pokoju!!!</em></p> <p><em>***</em></p> <p><br /><strong>Leb wohl, lieber Bruder</strong></p> <p><em>Du hast jeden Raum mit Sonne geflutet </em></p> <p><em>Du warst mein ein und alles </em></p> <p><em>Ein neuer Stern am Himmel steht </em></p> <p><em>Es gibt nichts was uns trennen kann </em></p> <p><em>Für Dich die Erlösung - für mich unsagbarer Schmerz </em></p> <p><em>Gute Reise in dein neues Leben </em></p> <p><em>Ich bin in Dir und Du in mir </em></p> <p><em>Schlaf schön und hab Dank für alles </em></p> <p><em>Wahre Liebe stirbt niemals... </em></p> <p><em>Zbyszek</em></p>


12yrs

Image chosen by user

MAREK.P.


12yrs

End of content

No more pages to load