Kamilla Ibek-Wójcik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.02.2013
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.02.2013
Dziennik Polski
Pogrążeni w wielkim smutku, z poczuciem ogromnej pustki przyjęliśmy wiadomość o niespodziewanej śmierci
ŚP
Kamilli Ibek-Wójcik
Odeszła nasza serdeczna Przyjaciółka, wspaniały i życzliwy Człowiek. Zapamiętamy Ją jako osobę pełną radości życia, zawsze uśmiechniętą i z wyjątkowym poczuciem humoru. Była wieloletnią administratorką Piwnicy pod Baranami i związanych z nią artystów. Tego ciepła i pogody ducha, którymi nas obdarowywała, będzie nam dotkliwie brakowało. Pozostanie na zawsze w naszych myślach.
Żegnamy Cię, Kamilko, dziękując za wspólnie spędzone lata.
Grono bliskich Przyjaciół
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
Ela i Jan Dąbrowscy
13 l