Kamilla Ibek-Wójcik
This was published in the following publications on 08.02.2013:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 08.02.2013:
Dziennik Polski
Pogrążeni w wielkim smutku, z poczuciem ogromnej pustki przyjęliśmy wiadomość o niespodziewanej śmierci
ŚP
Kamilli Ibek-Wójcik
Odeszła nasza serdeczna Przyjaciółka, wspaniały i życzliwy Człowiek. Zapamiętamy Ją jako osobę pełną radości życia, zawsze uśmiechniętą i z wyjątkowym poczuciem humoru. Była wieloletnią administratorką Piwnicy pod Baranami i związanych z nią artystów. Tego ciepła i pogody ducha, którymi nas obdarowywała, będzie nam dotkliwie brakowało. Pozostanie na zawsze w naszych myślach.
Żegnamy Cię, Kamilko, dziękując za wspólnie spędzone lata.
Grono bliskich Przyjaciół
End of content
No more pages to load
10yrs
Ela i Jan Dąbrowscy
13yrs