Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.05.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.05.2005
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 18.05.2005r odszedł od nas mój kochany mąż, nasz drogi ojciec, teść, dziadek i pradziadek
Śp. Ignacy Pawlak lat 89
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 20.05.2005r o godz. 11.00 w kościele Św. Antoniego z Padwy przy ul. Głuchej (Czyżkówko).
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym przy ul. Chojnickiej.
W smutku pogrążona żona z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia