Z głębokim
This was published in the following publications on 19.05.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 19.05.2005:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 18.05.2005r odszedł od nas mój kochany mąż, nasz drogi ojciec, teść, dziadek i pradziadek
Śp. Ignacy Pawlak lat 89
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 20.05.2005r o godz. 11.00 w kościele Św. Antoniego z Padwy przy ul. Głuchej (Czyżkówko).
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym przy ul. Chojnickiej.
W smutku pogrążona żona z rodziną
End of content
No more pages to load